תתקשרו עכשיו 0547652024 מידע נוספת >>>

מהו חדר מלח ?

 חדר מלח - הינה שיטה טביעת וייחודית אשר מחקה באופן מלאכותי מערות מלח טבעיות שנמצאות במעמקי האדמה באוקראינה ובאירופה. חדר מלח מיועד לטיפול טבעי ויעיל בבעיות כרוניות בדרכי הנשימה והעור. 

בחדר מלח כל הקירות ותיקרה נבנה מכמה טון מלח טהור שמכיל% 99.8  נתרן כלורי המסייע על רמה נמוכה של לחות ושמירה על כל הפתוגנים חיצוניים, וירוסים וחלקיקי אלרגנים שונים שמאפשרת לך לנשום אוויר מלוח והכי נקי ויבש. הרצפה מכוסה בשכבה מאוד עבה שמאפשרת לילדים לשחק כמו עם שלג או חול .

בעזרת מכשור טכנולוגי "הלוגנירטור" הפולט נתרן כלורי 99.8% וריכוז גבוה של יונים שליליים המתפזרים בחלל האוויר בחדר מלח באופן קבוע ומשמר את סביבה האנטיספטית לאורך זמן הטיפול וכך אנו יוצרים סביבה טיפולית הקרובה למיקרו אקלים הקיימים  במערות המלח בטבע בכל אירופה ורוסיה.

תוך שמירה ופיקוח על טמפרטורה מסוימת, לחות נמוכה, נתרן כלורי 99.8% וריכוז גבוה של יונים שליליים, אנו יוצרים סביבה טיפולית. 

נוסף האווירה בחדר מלח מאוד מרגיע ונוחה, מוזיקה שקטה ואור חלש יוצרת תחושה רוגע אמיתית. המטופל מנותק למשך שעה מהעולם החיצוני ונכנס לאווירה טיפולית אישית ותומכת שמאפשרת לו לנוח, להתרפא ולחזור בכוחות מחודשים לשגרת חייו. אנשים שלא יכלו להירדם אחרי יום עמוס ,השינה העמוקה חוזרת עליו.

בחדר מלח עובד צוות מקצועי ,מנחה,מדריך ומייעץ לכל מטופל באופן אישי ומתאים לו סידרת טיפולים למצבו הספציפי. בעזרת הטיפולים את/ה מחזק את מערכת החיסון שלך, מתמודד מול מחלות כרוניות וכל הפתוגנים ווירוסים השונים. ילדים מעבירים חורף ללא נזלות ושיעולים וכך גם מערכת חיסון שלהם מתחזקת, הם יותר רגועים ושקטים.

  בתוך חדר מלח ניתן לקבל טיפולים משלימים כגון: רפלקסולוגיה, עיסוי רפואי וכך מקבלים 2 טיפולים במקביל שנותן חוויה בלתי נשכחת. היעילות של הטיפולים עולה עד % 200 .

אנטומיה ריאות (מאמרים אל המלח)

אתה רוצה לדעת איך הריאות שלך עובדות מביפנים

מלח בריאות האדם (מאמרים אל המלח)

מסוימת של מלח יש לשלב בתזונה היומית שלנו, לא רק משום שהוא מסולק במהירות רבה על ידי הגוף שלנו וגם כי זה משפר את הטעם של המזון שלנו, אבל מעל לכל, משום הכרה של הטעם המלוח על ידי הגוף מפעיל את הייצור של הרוק ומיצי קיבה, שניהם חיוניים לעיכול המזון.

מיכשור (מאמרים אל המלח)

חדר מלח פועל בעזרת מכשור טכנולוגי "הלוגנירטור" הפולט נתרן כלורי 99.8% וריכוז גבוה של יונים שליליים ממלח רפואי המתפזרים בחלל האוויר בחדר מלח באופן קבוע ומשמר את סביבה האנטיספטית לאורך זמן הטיפול וכך אנו יוצרים סביבה טיפולית הקרובה למיקרו אקלים הקיימים במערות המלח בטבע בכל אירופה ורוסיה. המלח שמגיע מאוקראינה ונלקח

צור קשר

שם*:
שם מלא *:
טל:
קוד גראפי*:

חדרי המלח

תמונות חדר מלח

דעות על חדר מלח

Andres Danilov - Создание сайтов и SEO-оптимизация
Многоязычные сайты визитки в Израиле

עמוד הביתחדר מלח | למי זה מתאים|איך זה עובד|השפעה חיובית|יתרונות |היסטוריה| שאלות ותשובות|מאמרים

כל הזכויות שמורות לחדר מלח המיועד לטיפול בבעיות נשימה כתובת :  נס ציונה. דרור 4

טל: 0547652024