תתקשרו עכשיו 0547652024 מידע נוספת >>>

היסטוריה של מלח דת

מלח מחזיקה זמן רב מקום חשוב בדת ובתרבות. מתפללים יוונים מקודש מלח בטקסים שלהם. היהודי הצעות המקדש כללה מלח; בשבת, היהודים עדיין לטבול את הלחם במלח כזיכרון של הקורבנות האלה. ב אשתו בברית הישנה, של לוט הפכה לנציב מלח. מחבר סאלי טיסדייל מציין כי מלח הוא חופשי כמו המים השעיית זה כשזה התפרקה, משתנה כמו אבן כאשר זה יבש - הדואליות מתאים אשת לוט, אשר משקיף על סדום עד עצם היום הזה.
הבריתות הן התנ"ך והברית החדשה, נחתמו לעתים קרובות עם מלח: ". הישועה" המקור של המילה בכנסייה הקתולית, מלח או נעשה שימוש במגוון של טקסים מטהר. למעשה, עד הוותיקן השנייה, הטעם קטנה של מלח הונח על שפתו של התינוק בבית הטבילה שלו או שלה. ישו קרא תלמידיו "מלח הארץ". בציור המפורסם של לאונרדו DaVinci, "הסעודה האחרונה", יהודה איש קריות Escariot יש נשפך רק קערת מלח - סימן לבאות של מזל רע רע. עד עצם היום הזה, את המסורת להתקיים, כי מישהו שופך מלח צריך לזרוק קמצוץ על כתפו השמאלית כדי להדוף כל השדים, אולי אורב מאחורי.
במסורת הבודהיסטית, מלח דוחה רוחות רעות. לכן נהוג לזרוק מלח מעל הכתף שלך לפני הכניסה לבית שלך אחרי הלוויה: זה מפחיד את כל הרוחות הרעות, כי ייתכן נצמד גבך.
דת השינטו גם משתמשת במלח כדי לטהר את השטח. לפני מתאבקי הסומו להזין את הטבעת על התאמה, שהוא למעשה משוכללת טקס שינטו-חופן של מלח הוא נזרק במרכז לכונן את רוחות רעות.
בדרום מערב, פולחן פואבלו האם מלח. השבטים הילידים אחרים היו הגבלות משמעותיות על מי היה מותר לאכול מלח. האגדה הופי גורסת כי כעס לוחם תאומים העניש את האנושות על ידי הצבת פקדונות מלח יקר הרחק מן הציוויליזציה, המחייב עבודה גבורה קשה למסוק את המינרל היקר.
בשנת 1933, הדלאי לאמה נקבר יושבת במיטה של מלח.
היום, מתנה של מלח מחזיקה מעמד בהודו כסמל רב עוצמה של מזל טוב הפניה השחרור מהטמה גנדי של הודו, שכללה הליכה סמלית לים כדי לאסוף מלח פטורות ממס עבור האומה של העניים. 
 

צור קשר

שם*:
שם מלא *:
טל:
קוד גראפי*:

חדרי המלח

תמונות חדר מלח

דעות על חדר מלח

Andres Danilov - Создание сайтов и SEO-оптимизация
Многоязычные сайты визитки в Израиле

עמוד הביתחדר מלח | למי זה מתאים|איך זה עובד|השפעה חיובית|יתרונות |היסטוריה| שאלות ותשובות|מאמרים

כל הזכויות שמורות לחדר מלח המיועד לטיפול בבעיות נשימה כתובת :  נס ציונה. דרור 4

טל: 0547652024