תתקשרו עכשיו 0547652024 מידע נוספת >>>

סוד המלח!!!

טיפול המלח מהיכן מקורו? מה משמעותו? ומה האמונה של האנושות כולה בו


לפני שנים רבות בהיסטוריה הרחוקה בתקופת המלחמה התרחשה עלילה מפתיעה, הלוחמים אשר ניסו להציל ילדים חטופים מידי האויבים, רדפו אחרי האויב וכל כוחותיהם אזלו , הם הרגישו מותשים ושחוקים ובדרכם נכנסו באקראי למערה, מערה שלכאורה נראית פשוטה לחלוטין, חסרת משמעות, הלוחמים נחו כחצי שעה והכוחות שאזלו לפתע חזרו והתשישות אחר מסע ארוך ומייגע נעלם כלא היה.
האם במערה טמון הסוד? כן, הסוד הוא שדפנות המערה עשויות מחלקיקי מלח האוויר הצח והמלוח שהלוחמים נשמו במשך החצי שעה זה האוויר שהחזיר את כוחם האבוד. ברגע שיצאו מהמערה בכוחות מחודשים המשיכו את מסעם אחרי האויב והצליחו להשתלט עליהם ולהציל את הילדים החטופים.
במלח טמון סוד הריפוי, מאז אותה תקופה רבים האמינו ברפואת המלח לריפוי מחלות כגון: אלרגיה, אסטמה, מחלות עור ומערכות נשימה.

מקור השיטה!!!
בסוף המאה ה 19 החלו רופאי פולין להתעניין בספלאוטרפיה (ספלאו-מכרה), הנ"ל שמו לב שהכורים אשר עבדו במכרות לעולם אינם חלו באלרגיות נפוצות, במחלות הברונכיט, אסטמה, מחלות עור למיניהם ואפילו לא בשפעת או הצטננות.
בעקבות זאת החליטו רופאי פולין לחקור לעומק את התופעה ולגלות מהו סוד הספלאו שבלשוננו הינה מכרה, לאחר מחקרים רבים הגיעו למסקנה כי סוד המכרה הינו חלקיקי המלח הנמצאות על דפנות המכרה, המלח כידוע נטול לחלוטין מבקטריות ואבק מזוהם.
הרופאים אשר חקרו את התופעה המעניינת, ערכו השוואה מדגמית והוכיחו כי כמות החיידקים באוויר שווה ל 3*m1 במכרה המלח לא עולה על 150 יח' בעוד בדירה מאווררת נתון זה העלה על 3*m 150 מכאן משתמע שעובדי כור המלח נושמים אוויר סטרילי שמקורו הוא במלח.
כמו כן המיקרו אקלים במכרות המלח הינו מיוחד כוון שבעומק 350 מ' מתחת לפני הקרקע נשמרת הטמפ' הקבועה, לחות נמוכה ותוכן גבוה של CO2 לזה מתווסף תרסיסי נתרן כלורי עם יונים שלילים אשר בלתי נראים לעיין וקיימים באוויר כל זה שווה לאקלים ייחודי שבו הלחה נהיית פחות סמיכה, כמו כן זה מפחית את העומס על מערכת החיסון ומגן עליה מפני נזקים ומביא אותה למצב של היסטמין בדם, משפר את חילופי הפחמימות והחלבונים.
דבר נוסף ולא פחות חשוב זה שתרסיסי נתרן כלורי מנקים את דרכי הנשימה של האדם, בזכות אותו תרסיס מוח האדם מקבל יותר חמצן והעומס על ליבו הופך למזערי ביותר.

היכן זה עובד???
שיטת הספלאוטרפיה החלה את דרכה הידועה והמוצלחת בשנות השישים של המאה ה 19, כאשר השיטה הוכיחה עצמה כמוצלחת ומרפא החלו בארצות שונות לחקות את מכרות הידועות כחדרי מלח טיפוליים.
השיטה ממשיכה להוכיח עצמה גם כיום למרות אלפי השנים שעברו.
כמו כן באותן המדינות שהזכרנו לעיל אדם הסובל מבעיות בדרכי נשימה או מחלות עור למיניהם הרופא המטפל מפנה אותו לטיפול בחדרי המלח לאלתר.
שם הוא מטופל בטיפולי המלח ומסיים בהצלחה טיפול בן מס' מפגשים בהצלחה.
בארצנו עדיין לא נפוץ הטיפול בשיטת המלח כטיפול מטפל ומרפא בהצלחה רבה, הרופאים בקופות החולים אינם מפנים את החולים לטיפול בחדרי המלח והטיפול אינו כלול בסל הבריאות, בתקווה רבה ובאיחוליי הצלחה נקווה שגם ארצנו תתמיד בשיטה.
 

צור קשר

שם*:
שם מלא *:
טל:
קוד גראפי*:

חדרי המלח

תמונות חדר מלח

דעות על חדר מלח

Andres Danilov - Создание сайтов и SEO-оптимизация
Многоязычные сайты визитки в Израиле

עמוד הביתחדר מלח | למי זה מתאים|איך זה עובד|השפעה חיובית|יתרונות |היסטוריה| שאלות ותשובות|מאמרים

כל הזכויות שמורות לחדר מלח המיועד לטיפול בבעיות נשימה כתובת :  נס ציונה. דרור 4

טל: 0547652024