תתקשרו עכשיו 0547652024 מידע נוספת >>>

מלח ובריאות טובה

מאמרים אל המלח מאמרים

מלח הוא חיוני לא רק חיים, אלא כדי בריאות טובה. האקדמיה הלאומית למדעים ממליצה לאמריקאים לצרוך מינימום של 500 מ"ג / יום של נתרן כדי לשמור על בריאות תקינה. הצרכים האישיים, לעומת זאת, משתנים בהתאם עצומה הגנטי של האדם, מעלה את אורח החיים. למרות דרישות הפרט טווח נרחב, רוב האמריקנים לי שום בעיה להגיע דרישות המינימום שלהם. רוב צורכים נתרן "עודף" מעל ומעבר כי נדרשת לתפקוד גופני תקין. הכליות ביעילות התהליך הזה נתרן "עודף" של אנשים בריאים. מחקרים ניסיוניים מראים כי רוב בני האדם לשאת מגוון רחב של צריכת נתרן, מתוך כ 250 מ"ג ליום / מ"ג מעל 30,000 / יום. טווח בפועל היא מצומצמת הרבה יותר.

 האמריקאים צורכים כ - 3500 מ"ג ליום של נתרן; יותר גברים, נשים פחות. אחוז גדול מאוד של האוכלוסייה צורכת 1150 - 5750 מ"ג ליום שבו הוא כינה את "טווח הביטחון היגיינה" של צריכת הנתרן על ידי מומחה בעל שם שוודית יתר לחץ דם ד"ר ביורן Folkow. כל חומר, כולל מים, יכולים להיות רעילים בריכוזים ואת כמויות מסוימות; זה לא דאגה משמעותית עבור מלח תזונתיים.


רוב המלח שלנו מגיעה מזונות, חלק מן המים. רופאים בדרך כלל ממליצים על החלפת מים ומלח לאיבוד כושר כאשר עובדים בחוץ. מטיילים במדבר יודע את החשיבות של טבליות מלח כדי להילחם היפרתרמיה. Rehydration אוראלי כרוכה החלפת הן מים ומלח. נשים הרות, מומלץ לקבל מלח מספיק. צריכת מלח מוגברת שימשו בהצלחה להילחם תסמונת התשישות הכרונית. ליקויים דרמטי (למשל "הרעבה מלח" בהודו) או "מוגזם" צריכת הנתרן היה קשור למחלות אחרות, כגון יתר לחץ דם וסרטן הקיבה. בדיקת המליחות של הזיעה הוא מבחן טוב עבור סיסטיק פיברוזיס; המדענים חושדים כי סיסטיק פיברוזיס נגרמת על ידי חלבון מעוותת שמונעת כלוריד מחוץ לתאים מ למשוך הלחות הדרוש. דם אדם מכיל מלח 0.9% (נתרן כלורי), ריכוז זהה נמצא בארצות הברית Pharmacopeia (USP) כלוריד הנתרן irrigant נפוץ לנקות פצעים. מלח שומרת על איזון אלקטרוליטי בתוך ומחוץ לתאים. 
 

צור קשר

שם*:
שם מלא *:
טל:
קוד גראפי*:

חדרי המלח

תמונות חדר מלח

דעות על חדר מלח

Andres Danilov - Создание сайтов и SEO-оптимизация
Многоязычные сайты визитки в Израиле

עמוד הביתחדר מלח | למי זה מתאים|איך זה עובד|השפעה חיובית|יתרונות |היסטוריה| שאלות ותשובות|מאמרים

כל הזכויות שמורות לחדר מלח המיועד לטיפול בבעיות נשימה כתובת :  נס ציונה. דרור 4

טל: 0547652024