תתקשרו עכשיו 0547652024 מידע נוספת >>>

השפעה החיובית של הטיפול בחדרי המלח

שאלות ותגובות עמוד הבית

טיפול בחדר מלח מגביר תפקודי הנשימה, וגם האפקטיביות של פעולת הנשימה. נוכחות גדולה של יונים שליליים בסביבת אוויר הרפואי, יינון אוויר גבוה בנוכחות אירוסולים עשוי להפחית את הנפיחות של ריריות וממריץ את ההגנה של חילוף החומרים המקומיים של רקמות ביולוגיות, השפעה חיובית על הלב וכלי הדם, המערכת האנדוקרינית, מערכת העיכול, ריריות של מערכת הנשימה, מייצב את מערכת העצבים ונותן הרגשה חיובית רגשית.


סביבת אוויר רפואי בחדר מלח מאופיינת ברמה גבוה של סטריליות מכלל פתוגנים חיצוניים המערערים את מערכת חיסון. שילוב ייחודי של לחות וטמפרטורה ונוכחות יונים באוויר כגון:נתרן, מגנזיום,סידן,אשלגן,ברום, יש השפעה על מערכות הגוף.


מערכת הנשימה – הגדלת אוורור ריאתי, הפעלת רקמות אפיתל של דרכי הנשימה והשפעה אנטי דלקתית ואנטי אלרגנית.


מערכת העבים המרכזית – מאזן את תפקוד של מערכת עצבים המרכזית ובכך מסייע בהפחתת עייפות. הורדת רמות סטרס והפחתת דיכאון כתוצאה נלווה. איזון מערכת נשימה יוצר נשימה סדירה ואפקטיבית וכתוצאה מכך האדם יותר רגוע ומאוזן גם רגשית. יש כאן טיפול משלים גם לנפש ולגוף.


תהליכים מטבוליים – במגע עם יונים שליליים יש נטרול רדיקלים חופשיים. הגברת ספיגה אבות מזון (פחמימות,חלבונים,שומנים)ואיזון רמות סוכר בדם.


מערכת הדם – נורמליזציה של ספירת הדם וחילוף חומרים אלקטרוליטי, עליית המוגלובין, שיקום ואיזון חומציות בגוף והורדת לחץ דם.


עור – אירוסול מלח של נתרן כרולי הנושאים מטען חשמלי שלילי חודרים לרקמת אפיתל בעור ויוצרים סטימולציה חשמלית בתאים. הגירוי החשמלי מעודד פעילות אלקטרו-פיסיקלית אשר מגבירה את ייצור הקולגן והסיבים שאחראים על תהליך ההחלמה של העור.. מולקולות המלח מצטברות בעור, יוצרות שכבת הגנה ומשפרת חילוף חומרים ובכך מפחיתה תגובה אלרגית על גבי העור. קיים קשר בין התפרצות המחלה לחולשת של מערכת החיסונית ולכן חיזוק של מערכת החיסון מביא להחלמה. 

צור קשר

שם*:
שם מלא *:
טל:
קוד גראפי*:

חדרי המלח

תמונות חדר מלח

דעות על חדר מלח

Andres Danilov - Создание сайтов и SEO-оптимизация
Многоязычные сайты визитки в Израиле

עמוד הביתחדר מלח | למי זה מתאים|איך זה עובד|השפעה חיובית|יתרונות |היסטוריה| שאלות ותשובות|מאמרים

כל הזכויות שמורות לחדר מלח המיועד לטיפול בבעיות נשימה כתובת :  נס ציונה. דרור 4

טל: 0547652024